ART / Lithographs / Grafiskt blad 13242314

nr 1324 2314

Anders Emgård

(f. 1938), Sverige

Anders Emgård (b. 1938), Sweden. "Falsterbo". Signed, numbered 18/50. Gicléetryck på duk. Subject: 55x45 cm, ej ramad, lös duk,

Grafiskt blad, "Falsterbo". Signerad, numrerad 18/50. Gicléetryck på duk. Motivet: 55x45 cm, ej ramad, lös duk

Anders Emgård, Swedish painter born 1938.

Yes

700

SEK 900

Monday May 4 2020
at 20:31:30

  • Artist/Designer

Anders Emgård

Read more about Anders Emgård